# Usługa

Administracja stron WordPress

Administracja stron WordPress to opieka nad Twoją stroną. W podstawie zakłada ona aktualizacje wtyczek, systemu CMS. Oferujemy także rozbudowę oraz edycję strony, pomoc w problemach technicznych jak i prace programistyczne.

Skorzystaj z naszego darmowego kalkulatora i dowiedz się co możemy dla Ciebie zrobić.

Start

Idealne rozwiązanie dla małych firm

od 90 zł netto

Podana oferta nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Premium

Idealne, dla wprowadzających nowe treści

od 150 zł netto

Podana oferta nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Rozszerzony

Rozwój w zasięgu ręki

od 250 zł netto

Podana oferta nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Jeśli nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie napisz do nas na maila lub skorzystaj z formularza, a odpowiemy jak najszybciej!

Nasza firma TwojePortfolio to grupa przyjaciół o podobnych zainteresowaniach, połączona wspólną pasją do technologii internetowych. Codziennie poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i nowinkami w Internecie. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosowywać nasze projekty do najnowszych standardów i oczekiwań rynku.

Nasza misja to tworzenie stron internetowych, które nie tylko wyglądają świetnie, ale są także funkcjonalne, intuicyjne i dostosowane do potrzeb użytkowników i przyciągają uwagę klientów. Wierzymy, że każdy projekt powinien być unikalny, dlatego kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do każdego klienta.

Prace serwisowe staramy się w miarę możliwości wykonywać w trakcie gdy ruch na witrynie jest najmniejszy. Najczęściej w godzinach nocnych.

Czas realizacji prac zajmuje zazwyczaj ok. godziny w zależności od wielkości witryny internetowej.

W trakcie aktualizacji witryna może być niedostępna, staramy się, aby jednak był to jak najkrótszy okres czasu, maksymalnie do 1 godziny.

Tak - otrzymasz możliwość pobrania utworzonych przez nas kopii zapasowych.

Oferta skierowana jest dla każdego posiadacza witryny internetowej. Dzięki naszej pomocy przy zarządzaniu witryną internetową nie musisz tracić czasu na aktualizację wtyczek, motywów i innych elementów.

Tak, nasz zespół tworzy również treści na strony internetowe. Zapraszamy do kontakty, w celu przedstawienia pełnej oferty.

Zainteresowała Cię naszą oferta? Dowiedz się więcej oraz skorzystaj z bezpłatnej wyceny.